Ahooj! Nebojte se, nezmizeli jsme, pouze se stáváme součástí něčeho většího, něčeho, kde bude naše existence už na věky.... staneme se značkou pro jedno místo... místo v lese, uprostřed jednoho údolí v Krkonoších... místo, kde vládne klid, místo, kde se dobře pije, dobře odpočívá a kde je dobrá zábava... jen si budeme muset přidat armádní outfit :) Již brzy!!

Dnes pátek třináctého spatřilo světlo světa nové video. Původně jsme točili něco jiného, ale kvůli Covidu jsme nemohli pokračovat, tak jsme bokem natočili něco k tématu :)

Na Vaší opakovanou žádost : rozdíl hlav Mk.4 nalevo a Mk.3 napravo.

Mk.4 vs Mk3.

Výrobu provádíme v našem volnu a vzhledem k počtu poptávky s okamžitou platností nepřijímáme další objednávky na Mk.4. Fronta je na min. 6 měsíců. Na fotce je Mk.4L konstrukce (lady -růžový ret) a jedna nedokončená klasika.

Další novinky : Ke konci příštího měsíce (říjen 2020) by mělo být dokončené nové video, kde používáme právě jen liščí Mk.4 typ, video nebude vhodné pro děti, bude plné násilí. Navíc máme poměrně dost akcí spojených s uveřejněním videa, takže to chceme sladit se spoustou věcí jak na internetu, tak v reálu a díky "covidu" to není úplně legrace. Díky za pochopení v případě zpoždění.

Konstrukce Mk.4A, cena 290 Euro, bez dalších zařízení, nepotažená (potažení na přání od 280 Euro navíc), pouze s ventilátorem ( powerbanka zdarma, připojení na klasik USB) + technologie funkčních očí, výborný rozhled přes tmavé sklo. Ke konstrukci dostanete 0,5 litru našeho vlastního přípravku proti zamlžení, což Vám postačí min. na rok, bez ní nebude fungovat zrak, pokud se budete snažit použít nějaký antifog spray, tak nejen že nebude fungovat (ty nejlepší fungují s obtíží 20 minut), ale už nebudete moci použít náš. Na trhu neexistuje přípravek proti zamlžení pro takové prostředí, sami jsme zkusili vše při vývoji, nic nefungovalo, tak jsme si nechali vyvinout vlastní od velmi zkušeného chemika, tímto mu děkujeme. Samostatně dodáváme roztok proti zamlžení za 250 kč / 0,5 litru. Funkční čelist, naprosto pohodlná, lehce nasaditelná, ale zároveň stabilní, flexibilní na přání přizpůsobená. Na první fotce je první prototyp pro nás, další kusy už vypadají lépe. Druhé foto - pohodlný vnitřek. Jo a to 4 kilové koťátko je Caesar, vetře se všude :)

Výlet do vesnice Nová Ves

Nedávno jsme projížděli vesnicí "Nová Ves" u Chotěboře a zahlédli jsme úžasný zámek. Jen to není obyčejný zámek, ale dětský domov. Tak kouzelný děti už jsme nepokousali...eh.. tedy neviděli ani nepamatuju! Naprosto skvělej personál. Oficiální stránky dětského domova na: http://www.ddnv.cz

Právě pracujeme na kompletu Mk.3 - vlčice. Tímto už nadále Mk.3 nebudeme vyrábět, ani prodávat, jelikož připravujeme konstrukci hlavy Mk.4 k prodeji pro naše "přátele" z Liščího klubu. Podrobné info emailem.

little lady wolf

Testování Mk.3 ve městě Chotěboř - klub Brooklyn. Děkujeme Míše P. za možnost vyzkoušet nové technologie na našich dancefursuitech! Z 4 testovaných věcí jen jedna selhala!! Díky moc!

Dokončili jsme vývoj i výrobu třetí generace dancefursuitů Mk.3. Našli jsme lepší způsoby konstrukce, trochu snížili váhu hlavy, navíc hlava je teď pohodlnější, zorné pole rozšířeno v horizontu o 10%. Bylo odstraněno jak UV tak LED osvětlení, stejně tak zabudované reproduktory.

Právě vyvíjíme nový typ obleku i hlavy Mk.3 . Zlepšeno by mělo být vše.

Vypadá to, že naše "blbnutí" ve městečku Kouřim mělo úspěch. Jsme na titulní straně místního tisku, uvnitř kterého je o nás menší článek :

V pátek 26.1. 2017 navštívili naše město a Základní školu Miloše Šolleho dvě usměvavé lišky Dox a Tucy. Jejich záměrem návštěvy bylo ve městě strávit celý den a pobavit kohokoli, koho potkají, což se jim nepochybně dařilo. Děkujeme jim za zpestření pátečního dne. V případě, že byste chtěli o lištičkách vědět více, podívejte se na webové stránky www.2lisky.cz + pár našich fotek"    ...a my děkujeme!

Výlet do města Kouřim

"Kouřim". Čisté a klidné místo, kde jako by se zastavil čas, myšleno v dobrém slova smyslu. To se ani nedá popsat, doporučujeme navštívit alespoň jejich stránky www.mestokourim.cz, kde pochopíte, čím je Kouřim jiná. Při té příležitosti jsme navštívili zdejší ZŠ. První fotka - paní starostka Mgr. Zuzana Čiháková. Děkujeme za její přístup, pomoc a mnoho dalších věcí, velmi si toho vážíme. Druhá a třetí fotka :  Základní škola Miloše Šolleho. My všem dětem, paním učitelkám i paní ředitelce děkujeme a věříme, že jsme nejen dětem zlepšili školní den!

Novinky? ... někdo ví, jaký je náš oblíbený drink, díky kterému si udržíme soustředěnost při nácviku choreografií a s kterým nás občas vídáte jak venku, tak na akcích ... tím "někdo" je firma DM LIFE, s.r.o ,konkrétně pan Jiří Procházka, který nám udělal radost menší zásilkou ZDARMA! Tak díky moc! :)

Výlet do města Hlinsko v Čechách

Šlo o testování "nového vybavení pro viditelnost v noci". Test nám ukázal, že s naší novou technologií neuvidíme po 25 minutách nic, dochází ke kondenzaci vlhkosti na vnitřní straně očí i přes aplikaci antifog spreje.

 

Vzhledem k nedostatkům našich hlav jsme vyrobili nové, takže hlavy Mk.2 jsou již na světě. Jsou o trochu hezčí a hlavně vyváženější. Pohodlnost není podle našich představ, jelikož upevňovací systém musí být kvůli akrobacii pevně utažen, což po delší době začne vadit. Proudění a výměna vzduchu se taky zdokonalila, elektrika předělaná spolehlivěji. Taky jsme vylepšili zorný pole a zdokonalili techniku oka a proto teď vidíme líp.  Tak ať se líbí. Na fotce Mk.2 v surovém neupraveném stavu, nesestříhaná, chemicky neošetřená, nečesaná, zhruba 24 hodin práce na obě hlavy ve dvou lidech. Snímek je před dokončením hlavy, můžete vidět ještě nedokončené ucho :)

Nové logo! Chtěli jsme si ho nechat vyrobit. Ale jistě...dostali jsme cenové nabídky - 12 000, 18 000... ne dík, Dox se naštval a naučil se kreslit, aby za 4 dny ve chvilkách volna vytvořil toto logo v tom nejobyčejnějším programu, které budeme s radostí používat. Nevím jak Vám, ale nám se líbí :)

 A aby z něj měli radost i ostatní, nechali jsme ho párkrát vytisknout jako samolepky, kterými sem tam obdarujeme pár dětí, které je můžou doma lepit třeba po tapetách na zdech, mahagonovém nábytku, nebo doprostřed televize. Rodiče to jistě ocení. Prvních pár zkušebních už máme. Už probíhá tisk několika tisíc. :)