Výlet do vesnice Nová Ves

Nedávno jsme projížděli vesnicí "Nová Ves" u Chotěboře a zahlédli jsme úžasný zámek....a že si tam prý uděláme fotku. No udělali. Dneska. Jen to není obyčejný zámek, ale dětský domov. Tak kouzelný děti už jsem nepokousal...eh.. tedy neviděl ani nepamatuju! Naprosto skvělej personál a ještě skvělejší caparti. Oficiální stránky dětského domova na: http://www.ddnv.cz

Výlet do města Kouřim

Těch následujících pár fotografií je výsledek naší invaze do městečka "Kouřim". Čisté a klidné místo, kde jako by se zastavil čas, myšleno v dobrém slova smyslu. To se ani nedá popsat, doporučujeme navštívit alespoň jejich stránky www.mestokourim.cz, kde pochopíte, čím je Kouřim jiná. K těm fotkám možná můžeme ledacos vysvětlit:

  1.  Kouřimské náměstí, skvěle uklizené, krásně udržované... nemají se tam za co stydět...
  2. Kouřimský kostel sv. Štěpána... tam by se pořádání VIP párty posunulo na novou úroveň, bylo by možno nám ho na pár dnů pronajmout??
  1. ...a navíc má i tajné únikové vchody pro případ neplacení nájmu... to se hodí
  2. To místo, z kterého blokujeme místní dopravu v obou směrech je Pražská brána... a tímto děkujeme trpělivým kouřimským řidičům :P
  1. Krásná příroda v okolí Kouřimi nás k rozmnožování....eeeh.... tedy k romantice vyloženě nutí... 
  2. Jejich městský park na hradbách jim musí závidět snad každé město, navíc ho hlídá pravděpodobně policejní strom, který na nás zaútočil ještě předtím, než jsme ho stihli označkovat!!!
  1. Vyšplhat Kouřimskou skálu je pro nás hračka... ale zrovna se nám nechtělo vylézt výš, než metr a půl, navíc máme radši nory
  2. Objevili jsme prehistorické malby na zdejších skalách...copak nám asi chtěli prapředci předat? A červení už vědí....:)

Ta paní na té nekvalitní fotce (málo světla, ani blesk nepomohl) dole, to je paní starostka Mgr. Zuzana Čiháková. Děkujeme za její přístup, pomoc a mnoho dalších věcí, velmi si toho vážíme a přejeme jí spokojený a klidný život. Ten policejní strom na nás ale posílat nemusela, za trest máte oranžově chlupaté záda a ramena hehe! :D Díky moc! Za její vstřícnost jsme se nabídli, že když už máme děsit nevinné obyvatele, tak to vezmeme i s těmi nejmenšími... takže jsme za asistence paní ředitelky Základní školy Miloše Šolleho Mgr. Hany Borové jali zničit poklidné vyučování ve všech třídách prvního stupně (mimochodem škola je dobře zabezpečená! Chválíme! ). Dox chtěl původně několik dětí sníst, ale rozmyslel si to, když viděl jak jsou všechny ty děti poslušné a my přeci poslušné děti máme rádi! Tak alespoň pár dětí dloubl drápem ... potvora jedna. To v minulé základní škole (nebudeme jmenovat) tak hodné děti opravdu neměli!! Mají štěstí, že natáčet a fotit jsme začali teprve nedávno. Vzhledem k časové tísni a únavě jsme nedělali žádný velký rozruch, jen jsme se mezi nimi maličko prošli. Občas některý vyvolený dostal samolepku, kterou doufáme nalepí doma na to nejnevhodnější místo, třeba doprostřed okna :D My všem dětem a paním učitelkám i paní ředitelce děkujeme a věříme, že jsme nejen dětem zlepšili školní den! Díky a ahoj! Dox a Tucy

 

Pozn. : Za ani ne den jsme nafotili ve městě Kouřim zhruba 200 fotografií a natočili 4 hodiny video materiálu a nachodili dost kilometrů. Jsme zničeni a to máme jít zítra tancovat :D Tak zas někdy!

A ty poslední fotky nepotřebují komentář... tohle jsou nejodvážnější třídy prvního stupně ze školy!! Gratulace a smekáme! Fotka je Vaše :)

Výlet do města Hlinsko v Čechách

Menší výlet do Hlinska. Šlo o testování "nového vybavení pro viditelnost v noci". A jako každý správný test nám ukázal, že s naší novou technologií neuvidíme nic ani ve dne laughing. Nás asistent Asik měl ohromnou radost, že nevidíme krom světel kamionů vůbec, ale opravdu vůbec nic, jeho navigace stylu:"levá, levá, sloup, pravá, díra, schod, rovně, lampa, levá, rovně, díra, auto, barák, pravá..." nás dostala zpět do útočiště, kde se mohl v klidu předávkovat antidepresivy.  Takže se testovalo najednou 2 dny. Druhý den jsem porazil sílu kondenzace vody a Tucy mohla konečně vidět, jakou ostudu děláme, a to i v noci :P 

Jinak  kamionová doprava v Hlinsku je poměrně hustá, ovšem musíme přiznat smysl pro humor všem hlineckým kamioňákům, kteří nás neúnavně zdravili jejich "mírným" troubením, způsobující kolemjdoucím příjemné popraskání ušních bubínků a krvácení z nosu. My jim děkujeme a tímto je zdravíme, stejně jako místní obyvatelstvo :)

No a náš pobyt v Hlinsku jsme zakončili jak jinak než důležitými nákupy :

Tak, rozhodli jsme se otevřít tu pro Vás sekci s některýma našima výletama. Zpětně tu nic dávat nebudu, jelikož už nejsme schopni poznat, která fotka je odkud, navíc od doby, co nás asistent Asik obdržel lepší natáčecí techniku sem už ani starý fotky cpát nebudeme, stejně nemáme moc místa. Takže jste se po tom Vašem otravování konečně dočkali, lumpové :) Videa sem dávat nebudeme, ale sem tam z nich vyextrahuju pár fotek. Video udělám jen jedno a bude mi to trvat, jelikož nemáme čas. Půjde jen o sestřih všeho možnýho. Takže ať se Vám líbí!